Ana Sayfa » Basından » BTP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin TURHAN Esnaf Ziyareti Yaptı

BTP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin TURHAN Esnaf Ziyareti Yaptı

BTP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin TURHAN Esnaf Ziyareti Yaptı


Bağımsız Türkiye Partisi'nin İstanbul 1. Bölge Genç Milletvekili Adayı Hüseyin TURHAN, 7 Haziran'da yapılacak seçimler sebebiyle esnaf ziyareti yaptı. Vatandaşların dertlerini dinleyen Hüseyin TURHAN, 1.bölgede kalabalık bir grupla ziyaretlerine devam ederken, sokaktaki vatandaşlara ve esnaflara, Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan'ı Prof. Dr. Haydar BAŞ'ın selamlarını götürerek, bu seçimlerde gündeme damgasını vuran BTP'nin seçim beyannamesini anlattı.


Hüseyin TURHAN, Haydar BAŞ'ın 5000 TL asgari ücret projesini daha düşük miktarlarda vaad eden diğer partilerin bunu gerçekleştiremeyeceklerini söyledi ve ''Bizim 5000 TL asgari ücret projemiz bir seçim vaadi değildir, Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar BAŞ Bey'in 30 yılımı verdim diyerek kaleme aldığı ve şu an Rusya başta olmak üzere bir çok ülkenin hayata geçirdiği Milli Ekonomi Modeli'nin gereğidir dedi.''

Bayan esnafları ziyaret esnasında, partisinin 1500 TL ev hanımı maaşı vereceğini dile getiren Hüseyin TURHAN, ''Ev hanımlarının evde yaptığı işler başlı başına bir meslektir, Bağımsız Türkiye Partisi olarak kadına, işçiye, emekliye, ülkemizin bütün fertlerine hakkını vermeye hazırız'' dedi ve vatandaşlardan 7 Haziran seçimleri için oylarını Bağımsız Türkiye Partisi'ne vermelerini istedi.